Süper Mario Geri Dönüyor!

Bir döneme damgasını vuran efsane oyun Süper Mario geliştirilerek ve yenilenerek tekrardan karşımıza çıkmaya hazırlanıyor…

Büyük küçük herkesin bildiği ve severek oynadığı akıllardan çıkmayan fenomen oyun Süper Mario yenilenecek ve iki farklı oyun halinde tekrar karşımıza çıkacak.

Süper Mario oyununun geliştirilmesi ve yenilenmesi için harekete geçildiğine dair açıklamalar Nintendo tarafından yapıldı.

super-mariodan-super-donus

Bu sene E3 konferansı ile  gözleri üstüne toplayan Nintendo, Mario’nun iki farklı oyun halinde karşımıza çıkacağını belirtti. Bu iki farklı oyun Mario Color Splash ve Mario Party olarak karşımıza çıkacak, buna ek olarak yeni bir oyun üzerinde daha çalışılacak.

Nintendo maalesef oyun hakkındaki detayları kesinlikle vermiyor. Herkesin heyecanla beklediği oyunların hangi platformlara geleceği ve ne zaman piyasaya çıkaracağı ise merak konusu.

Süper Mario Geri Dönüyor!
4.7 Puan
Değerlendirme
Halil Yıldırım
28 Yaşında Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunudur. Bilişim sektörünü yakında takip eden Yıldırım, Teknolojiye olan yoğun ilgisinden ötürü bilirmiydin.com haber portalında teknoloji haberlerini paylaşmaktadır.
 
 
Bilim ve Teknoloji Yazarı
E-Posta: halil.yildirim@bilirmiydin.com
Cep: 0530 340 32 63
loading...

İlişkili yazı

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.