Madonna’nın gençlik sırrı ortaya çıktı

Geçtiğimiz hafta içerisinde 58 yaşına basan dünyaca ünlü ABD’li sanatçı Madonna, her geçen yıl daha da gençleşiyor. Hayranları Madonna’nın genç kalabilmesinin sırrını merak ederken, 58. Doğum gününde yaptığı paylaşımla adeta yıllara meydan okuduğunu belgeledi. Sosyal medya hesaplarını etkin bir şekilde kullanan Madonna’nın hesabından yaptığı her fotoğraf ve video paylaşımının altındaki yorumlarda sanatçıya nasıl bu kadar genç kalmayı başardığı soruluyor. Bu konuda sırrını tam olarak açıklamasa da şimdiye kadar medyaya yansıyan haberlere göre Madonna’nın genç görüntüsünün nedeni kesinlikle estetik operasyonlar değil.

GENÇ GÖRÜNTÜSÜNÜN ARDINDA ESTETİK AMELİYATLAR YOK

Bilindiği kadarıyla Madonna hayatı boyunca herhangi bir estetik operasyon nedeniyle bıçak altına yatmış değil.  Peki tüm dünyada pop müziğinin kraliçesi olarak bilinen Madonna nasıl bu kadar genç kalabiliyor. Bugün 30’lu yaşlarındaki bir kişinin babasının ve annesinin döneminde bile popüler olan Madonna, neredeyse iki neslin gözleri önünde gençlik ve orta yaş dönemlerini geçirdi. Madonna’nın genç görüntüsünü estetik bilimi açısından değerlendiren ünlü Estetik Cerrah Operatör Doktor Bülent Cihantimur, ünlü oyuncunun genç görüntüsünün ardında operasyonların yatmadığını doğruluyor.

diyet-beslenme-ve-duzenli-egzersizlerin-etkisi-buyuk

DİYET BESLENME VE DÜZENLİ EGZERSİZLERİN ETKİSİ ÇOK BÜYÜK

Madonna’nın genç görüntüsünün ardından kesinlikle önceden zamanında alınmış önlemler olduğunu iddia eden Cihantimur’a göre, ünlü sanatçı estetik cerrahlara değil de güzellik danışmanları ile çalışıyor. Cihantimur, Madonna’nın ameliyatsız gençleştirme teknikleri olan botoks, mezoterapi, ozon terapi gibi yöntemlere başvurduğunu belirten bu işlemlerin sosyal hayatı ve iş hayatını etkilemeyen tedavi şekilleri olduğunu ve çok çabuk bir şekilde etki ettiğini vurguladı. Sadece bu müdahaleler değil, beslenme şeklinin de Madonna’yı genç gösteren ve hissettiren nedenlerden biri olduğu ifade eden Cihantimur, diyet beslenme alışkanlığının yanı sıra düzenli egzersiz yapmanın da Madonna gibi genç görünmek için olmazsa olmazlardan biri olduğu söyledi.

Herkesin genç yaşlardan itibaren kendisine bakması gerektiğini hatırlatan Dr. Cihantimur, insanların evlerine, arabalarına baktıkları kadar kendilerine bakmaları durumunda Madonna gibi genç ve güzel görünmenin çok da zor olmadığının altını çizdi.

Madonna’nın gençlik sırrı ortaya çıktı
4.8 Puan
Değerlendirme
Semanur DELİGÖZ
Bakırköy Kız Teknik Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümü mezunu ve Anadolu Üniversitesi 2. sınıf öğrenci olan Semanur, bilirmiydin.com interaktif haber portalında sağlık ile ilgili gelişmeleri okurları ile paylaşmaktadır. Hobi olarak ise güzellik ve aşçılık ile ilgilenmektedir.

Sağlık ve Yaşam Yazarı
E-Posta: semanur.deligoz@bilirmiydin.com

loading...

İlişkili yazı

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.