Saç Modelleri – 2016 Yeni Saç Trendleri

Saç Modelleri – 2016 Yeni Saç Trendleri

Bir bayan için giyim, ayakkabı, çanta ve diğer aksesuarlar önemlidir. Ama asla bunlar yeterli olmaz. Saç bayanlar için çok önemlidir. Bugün yeni saç modellerine göz atacağız.

fransiz-bukumu-sac-modeli

fransiz-bukumu-sac-modelleri

 1. Fransız Bükümü Saç Modeli

Herkes klasik fransız bükümü saç modellerini sever. Saçlar içe veya dışa doğru kıvrılarak yapılan topuz modelleri oldukça yaygındır. Fransız bükümü saç modellerinde saçlar biraz dağınık bırakılır ve gevşek toplanır. Ayrıca kurdele de kullanabilirsiniz.

bohemian-dalgasi-sac-modelleri

 1. Bohemian Dalgası Saç Modeli

Bahar ve yaz mevsimlerin en trend saç modellerinden biridir. Hafif ve yumuşak dalgalar şeklindedir. Hem şık hem de rahat bir saç modelidir.

deri-ve-altin-aksesuarli-sac-modelleri

 1. Deri ve Altın Aksesuarlı Saç Modelleri

Kesinlikle lüks ve tarz görünen deri ve altın aksesuarlar saçlarda muhteşem görünüyor. Önümüzdeki yıl bayağı trend olacağına inanılıyor. Mat ve parlaak kombinasyon bandajlar, at kuyruğu yaparken kullanılabilecek düz altın veya gümüş çubuk takılar, saç bağlamak için kullanılan deri tokalar oldukça popülerdir.

enseden-toplanan-sac-modelleri

 1. Enseden Bağlı Saç Modelleri

Saç trendlerine bakacak olursak enseden bağlı saç modelleri de son zamanlarda popüler bir saç modelidir. Şık ve dağınık görünümüyle ayrı bir hava katmaktadır.

duz-sac-modelleri

 1. Düz Saç Modelleri

Saç bağlı olsun ya da olmasın düz saç yine en popüler saç modellerinden biridir. Saçlar dümdüz, omuza doğru sarkık görünmesi oldukça hoş görünüm sağlar.

yandan-ayrilan-sac-modelleri

 1. Yandan Ayrılan Saç Modelleri

Saçlar bu modelde normalden biraz daha fazla derinden yandan ayrılır. Bu saç modelleri kalın kaş ile oldukça uyumludur. Düz bebeksi saçlarda daha uygun bir modeldir.

ortadan-ayrilan-sac-modelleri

 1. Ortan Ayrılan Saç Modelleri

1970’lerden beri hemen hemen herkesin sevdiği bir saç modeli olan ortadan ayrılmış saçlar yine popüler! İster düz, ister dalgalı olsun, bu saç modeli oldukça mükemmel gözüküyor.

dugumlu-sac-modelleri

 1. Düğümlü Topuz Saç Modelleri

Topuzlar her dönem için popüler saç modelidir. Normal topuzların yanı sıra düğüm şeklinde topuz yapmak ise daha farklı hava katacaktır. Aksesuarlarla daha da güzel görünüm sağlayabilirsiniz.

yanlardan-toplanan-sac-modelleri

 1. Yarım Toplanmış Saç Modelleri

Bu saç modeli özellikle çocukluk yıllarında yaygın saç modellerinden biridir. Yanlardan bir tutam saçları aşağıdan veya orta kısımdan tutturularak elde edilebilecek saç modelidir. Küçük örgü halinde de tutturulabilir.

tepeden-toplanan-sac-modelleri

 1. Tepeden Toplu Saç Modelleri

Ensedeki saçlar dahil tüm saçlar en tepeden toplanır. Topuz veya farklı şekilli at kuyruğu uygulanabilir. Cesaret isteyen bir saç modelidir.

parlak-islak-sac-modelleri

 1. Kaygan Parlak Saç Modelleri

Bu model terleme ve su ile tasarlanmış bir saç modelidir. Dümdü yapıştırılmış saçlar oldukça yaygın görülmektedir. Islak saç her zaman daha çekicidir. Bunu bu saç modelinden anlayabiliriz.

at-kuyrugu-sac-modelleri

 1. At Kuyruğu

Ensede veya daha yukarı yapılmış at kuyruğu kesinlikle vazgeçilmez saç modelleridir. Günlük hayatta hepimizin uyguladığı saç modellerindendir. Saç ile zıt renklerde tokalar ile at kuyruğu yapabilirsiniz.

kahkul-sac-modelleri

 1. Kahkül Saç Modelleri

Kahkül saç trendleri arasındadır. Hepimizin aklına asosyal kolej kızı gelse de kahküller son derece popülerdir. Kahkülleri rahatça göz hizasında bırakmalısınız.

dogal-sac-modelleri

 1. Doğal Saç Modelleri

Tüm bireysellik ve tekil güzellik ile doğal saç stilleri kullanmalısınız. Kızıl bukleler, pembe çizgili dalgalar ve daha farklı uygulamalarla saçınıza şekil vermeyi sonlandırıp doğal bırakarak renkleri konuşturabilirsiniz.

bebek-sac-modelleri

 1. Bebeksi Saç Modelleri

Bu modeller oldukça eğlenceli olabilir. Alnınızın üstündeki bebek kılları ile şekil oluşturulabilir. 2017 yılına kadar popüler bir saç modelleri olacağına inanılıyor. Saç jelleri ile bebek saçları kıvırıp şekillendirilebilirsiniz.

luks-sac-modelleri

 1. Lüks Saç Modelleri

Bu saç modelleri için yıldırıcı bir deneyim veya tecrübe gerekmez. Düz saç arasında gevşek dalgalar lüks görünümüyle doğallığı birleştirerek bambaşka bir hava katabilirsiniz.

1960-sac-modelleri

 

 1. 1960 Saç Modelleri

1960 yıllarında popüler olan saç modelleri günümüzde yine popüler. Kabarık tarzı ile tatlı ve farklı görünüm sağlar.

asiri-kivircik-sac-modelleri

 1. Yumuşak Kıvrımlı Saç Modelleri

Biraz korkunç görünümü ile biaz soğuk gözükse de saç trendleri arasındadır. Doğru makyaj ile yumuşatılabilir bir saç modelidir.

retro-sac-modelleri

 1. Retro Saç Modelleri

Fütüristik saç tasarımlarıdır. Gerçekten korkunç stilleri vardır. Retro bukleler kan kırmızısı ruj ile uyumlu bir görünüm sağlar. Çok ve sıkı bukleler vardır.Retro aynı zamanda kabarık olarak da şekillendirilebilir.

asiri-kivrimli-sac-modelleri

 1. Aşırı Kıvrımlı Saç Modelleri

Fransız tarzı saç modelidir. Bilim kurgu filmlerinde rastlanılabilir saç modelleridir. Saçlar aşırı kıvrımlıdır. Aynı zamanda bir çok kıvrım içerir.

orgu-sac-modelleri

 1. Örgü Saç Modelleri

Örgü son dönemlerin en sık görülen saç modellerinden biridir. Popülerliğini korumaya devam ediyor. Gevşek, sıkı, yandan, balıksırtı örgü ve daha birçok çeşidi yapılabilir.

ceket-icinde-tutulan-sac-modelleri

 1. Kıyafetlerin İçinde Bırakılan Saç Modelleri

Ceket veya kazakların içerisinde sıkıştırılmış olarak saçlar bırakılır. Hafif gevşek görünür. Saç düz olmalıdır. Saç trendleri arasındadır.

kisa-gorunumlu-sac-modelleri

 1. Kısa Görünümlü Uzun Saç Modelleri

Kısa saç modelleri moda olsa da herkes saç kestirmekten korkar. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız bu model size uygun. Saçlar alt kısımdan gizlice tutturulur. Kısa bir saç görünümü verir.

Saç Modelleri – 2016 Yeni Saç Trendleri
4.8 Puan
Değerlendirme
loading...

İlişkili yazı

Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.