Asım Can Gündüz Hayatını Kaybetti

Ünlü virtüöz ve gitarist Asım Can Gündüz, Marmaris’teki evinde rahatsızlandı ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Ünlü müzisyen Asım Can Gündüz kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetmiştir. Muğla’nın Marmaris ilçesindeki evinde rahatsızlandıktan sonra hastaneye götürüldü. Doktorlar tarafından yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Bulunduğu hastanede hayatını kaybetti.

Uzun zamandır kalp yetmezliğinden muzdarip olan Asım Can Gündüz, dün 15.30 saatlerinde fenalaştı ve eşinin çağırdığı ambulansla Marmaris Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı ve tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden 61 yaşındaki Asım Can Gündüz’ün hayatını kaybettiğini duyan eşi Tülay Gündüz yıkıldı. Ölen eşi arkasından ‘’Aşkım beni neden bıraktın?’’ diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Asım Can Gündüz yaklaşık iki sene önce yine kalp krizi geçirmişti ve hayata döndürülmüştü. Fakat bu sefer hayata döndürülemeyen Asım Can Gündüz’ün yakınları ve sevenleri çok üzgün…

Asım Can Gündüz Hayatını Kaybetti
4.5 Puan
Değerlendirme
Semanur DELİGÖZ
Bakırköy Kız Teknik Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümü mezunu ve Anadolu Üniversitesi 2. sınıf öğrenci olan Semanur, bilirmiydin.com interaktif haber portalında sağlık ile ilgili gelişmeleri okurları ile paylaşmaktadır. Hobi olarak ise güzellik ve aşçılık ile ilgilenmektedir.

Sağlık ve Yaşam Yazarı
E-Posta: semanur.deligoz@bilirmiydin.com

loading...

İlişkili yazı

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.